Pączek
Serduszko

Rozkoszne brzuszki od 19 pazdziernika

SĄ BARDZO PSOTNE…
ALE I TAK JE POKOCHASZ!

Szybko! Ukryj swoje zabawki, a nawet talerze, ponieważ nadchodzi…
PINKY-TWINK!

Ulubiony kolor: różowy

Znak szczególny: gwiazdka Gwiazdka

Ulubiona psota: bieganie i niszczenie wszystkiego na swojej drodze

Osobowość: Czy to samolot? Nie... to Pinky-Twink! Najbardziej psotny Bellies ze wszystkich. Jest urocza i szybka niczym błyskawica. Nawet nie zdążysz jej zobaczyć, gdy zacznie uciekać, ale z pewnością ją usłyszysz. Gdy Pinky-Twink spadła z taśmy, milion gwiazd zaczęło wirować nad jej głową. Od tego czasu nie przestaje rozrabiać.

Bellies-porada: Uzbrój się w cierpliwość, dawaj jej dużo miłości i zacznij ćwiczyć, aby za nią nadążyć…

Uwaga! Zamknij lodówkę, ponieważ przybywa...
YUMI-YUMMY!

Ulubiony kolor: zielony

Znak szczególny: pączek Gwiazdka

Ulubiona psota: wyjadanie wszystkiego z lodówki!

Osobowość: Uwielbia jeść wszystko, co znajdzie na swojej drodze. I wcale nie przeszkadza jej to, że to nie jest jej jedzenie. Pewnego dnia Yumi-Yummy wpadła do pudełka z pączkami i teraz myśli, że całe jedzenie należy do niej... Nasz największy łakomczuszek wykrada posiłki każdemu w Bellyville. Kradnie dosłownie wszystko: owoce, warzywa, kanapki, pączki, a nawet stare bułki...

Bellies-porada: Przyda się dużo miłości, cierpliwość i... dobra kłódka na lodówkę. I na wszelki wypadek baw się z nią po jedzeniu.

Ktoś, kto bardzo Cię kocha, ale zepsuje wszystko...
MUAK-MUAK!

Ulubiony kolor: fioletowy

Znak szczególny: serduszko Serduszko

Ulubiona psota: podmienianie kabli elektrycznych

Osobowość: Któregoś dnia Muak-Muak została na noc w maszynie do stemplowania i odbijała stemplami serduszka. Co z tego wynikło? Ona kocha pocałunki, buziaczki i serduszka. Jest miła i przytulaśna, ale to, co naprawdę kocha, to psucie wszystkiego i podmienianie kabli od wszystkich urządzeń elektrycznych. Co będzie jej następną ofiarą? Ekspres do kawy, komputer czy telewizor?

Bellies-porada: Weź głęboki oddech i policz do 10. A potem powyłączaj wszystkie urządzenia, bo Muak-Muak zepsuje wszystko!

Żarty i psoty to jego specjalność. Kto to taki?
BOBBY-BOO!

Ulubiony kolor: niebieski

Znak szczególny: duszek Duszek

Ulubiona psota: przestraszyć każdego, kogo złapie!

Osobowość: Jeśli mieszkałeś w ciszy i spokoju, to się teraz zmieni. Żartowniś Bobby-Boo da Ci dużo miłości, ale nie da Ci spokoju. Będzie czyhał na ciebie w każdym kącie; za drzwiami lub w szafie, a kiedy najmniej się tego spodziewasz... wyskoczy i przestraszy się! Wszystko zaczęło się od tego, że kiedy wyszedł z taśmy, spadł na niego jego kocyk i wyglądał jak duch. Bociek prawie umarł ze strachu, ale w końcu uznał, że to naprawdę śmieszne i do tej pory go to bawi.

Bellies-porada: Jeśli nie lubisz się bać, zawieś dzwoneczki w całym domu, żeby wiedzieć, gdzie chowa się Bobby-Boo.