Nasza Misja

Sprawiać wielką frajdę dzieciom. Inspirować, pobudzać ich wyobraźnię i kreatywność.

Oferować zabawki z największą dbałością o jakość i bezpieczeństwo.

Wierzę w to, że dzieci poprzez zabawę poznają świat
i zaczynają go lepiej rozumieć.

Wierzę w to, że dzieci poprzez zabawę poznają świat i zaczynają go lepiej rozumieć.

Dlatego tak ważne jest zaoferowanie im najlepszych i najciekawszych zabawek, dzięki którym będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię i po prostu dobrze się bawić. Dostarczamy produkty sprawdzone i bezpieczne, które niejednokrotnie były nagradzane lub wyróżniane.

Na ten sukces pracowało i wciąż pracuje kilkadziesiąt osób, które są naprawdę zaangażowane w działania przedsiębiorstwa.

W EPEE Polska kierujemy się zasadami pracy zespołowej. Każdy dział posiada indywidualne zadania, niemniej jednak wszyscy pracują wspólnie, bo przyświeca im jeden cel.

Wierzę w to, że dzieci poprzez zabawę poznają świat i zaczynają go lepiej rozumieć. Z tego powodu nasza oferta jest zróżnicowana i zawiera produkty zarówno dla małych dzieci, jak i młodych nastolatków. Nasze zabawki przedstawiają tę kolorową i piękną stronę życia, a myślę, że warto jest im ją pokazywać. To w końcu od nich zależy, jak w przyszłości będzie wyglądała nasza wspólna rzeczywistość.

Krzysztof Dziełak Prezes EPEE Polska

Zgodnie z naszą misją, tworzymy niepowtarzalną ofertę,
która zawiera zabawki tradycyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami.

„Zabawki z EPEE – Wielka Frajda!”

- hasło, które zna w Polsce wiele dzieci i ich rodziców. Często przekonujemy się, że zabawki, które wprowadzamy do sprzedaży są znane i cenione. Wiele spotkań biznesowych kończyło się wymianą poglądów, co ich dzieciom się podoba, które z zabawek sprawiają im najwięcej radości. Słuchanie takich opowieści to naprawdę „Wielka Frajda”.

Potwierdzają one słuszność podjętej przed laty decyzji. Miło jest pracować po to, aby dawać ludziom szczęście. Zdarza się nam spotkać także ludzi, którzy trochę nam zazdroszczą tego biznesu.

Z zaciekawieniem przyglądają się, jakby sprawdzali, czy aby na pewno jesteśmy całkiem dorośli… .

Zapewniamy Państwa, że nie tylko jesteśmy dorośli, ale prowadzimy także dojrzały biznes gdzie przy okazji sami bawimy się fantastycznymi zabawkami…

Sylwia Olbińska Wiceprezes EPEE Polska

Zgodnie z naszą misją, tworzymy niepowtarzalną ofertę, która zawiera zabawki tradycyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli. Bardzo cieszymy się, że zabawki EPEE sprawiają tyle radości dzieciom, a rodzice doceniają ich właściwości, które fantastycznie wpływają na rozwój dziecka i pobudzają ich niezwykłą wyobraźnię.

Wyróżnienia