Śmierdziele – Figurka kolekcjonerska, 8 ass.


W 2004 roku Śmierdziele były hitem sprzedaży i fenomenem na ówczesnym rynku zabawek. Zdobyły ogromną popularność i rozgłos w mediach. Teraz kultowe Śmierdziele powracają!

Nowa seria to odświeżona szata graficzna, nowoczesne, poręczne opakowanie i 8 najpopularniejszych postaci. Każda z nich jest inna – ma inny charakter i co najważniejsze – wydaje inny paskudny zapach. Aby uwolnić zapach, wystarczy ścisnąć głowę figurki. Śmierdziele to prawdziwi mistrzowie w sztuce robienia żartów, pranków i wyzwań.

Ich zapachy są bardzo różnorodne, tak, że każdy znajdzie dla siebie ten najbardziej paskudny. Śmierdziele można zbierać, wymieniać się nimi, mieszać ze sobą zapachy. To doskonała zabawa, która przynosi wiele śmiechu i spontanicznej radości.

Figurka zapakowana jest w poręczne opakowanie, dzięki czemu Śmierdziela można łatwo schować do kieszeni lub plecaka i zabrać do szkoły, do domu czy na plac zabaw.

Zawartość opakowania: 1 figurka Śmierdziela, ulotka, karta kolekcjonerska.

W asortymencie 8 figurek: Sasza Śmierdzący Śledź, Tomaszek Zapaszek, Przemek Przepocona Skarpeta, Paweł Paszcza, Piotr Bekas, Czesio Cichaczek, Walduś Wymiotny, Hubert z Chlewika.

Poznaj Śmierdziele jeszcze lepiej!